آلبالو (یی) اخبار روسیه کانال آنلاین

آلبالو (یی): اخبار روسیه کانال آنلاین خیابانی کاریکاتور اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تصویر العمل مدیرعامل استقلال به اختلاف ۵ امتیازی با پرسپولیس

مدیرعامل کلوب استقلال اعتقاد است انتقادات هواداران نسبت به اختلاف امتیاز به وجود آمده بین پرسپولیس و استقلال منطقی نیست و ۲۸ هفته از لیگ مانده و پرسپولیس در این

تصویر العمل مدیرعامل استقلال به اختلاف ۵ امتیازی با پرسپولیس

تصویر العمل مدیرعامل استقلال به اختلاف ۵ امتیازی با پرسپولیس

عبارات مهم : تصویر

مدیرعامل کلوب استقلال اعتقاد است انتقادات هواداران نسبت به اختلاف امتیاز به وجود آمده بین پرسپولیس و استقلال منطقی نیست و ۲۸ هفته از لیگ مانده و پرسپولیس در این میان امتیاز از دست خواهد داد.

به گزارش خبرآنلاین؛ استقلال لیگ برتر را با یک شکست و یک تساوی و بدون گلزده شروع کرد و همین عنوان کافی بود تا کارشناسان و هواداران این تیم انتقاداتی نسبت به اوضاع کنونی استقلال داشته باشند و این در حالی است که پرسپولیس دو بازی خود را پیروز شده است و اختلافش با استقلال ۵ امتیاز هست. سید رضا افتخاری مدیرعامل استقلال راجع به ۵ امتیاز اختلاف با پرسپولیس گفت:«اصلا چنین چیزی نیست چراکه لیگ ۳۰ بازی دارد و تیم ها می برند و می بازند. مگر فصل قبل همین تیم های بزرگ بازی هایشان را واگذار نکردند.

تصویر العمل مدیرعامل استقلال به اختلاف ۵ امتیازی با پرسپولیس

مگر الان سپاهان و تراکتورسازی شکست نخورده اند. چون تیم ما تغییرات زیاد داشته و بازیکنان تازه زیادی گرفتیم نیاز به وقت داریم تا بازیکنان جا بیفتند و هماهنگ شوند. به نظر من از نیمه دوم بازی با استقلال خوزستان تیم ما شرایط خودش را پیدا کرد. سرمربی تیم بازیکنان خو را پیدا کرده است و الان راحت می تواند تیم را کوچ کند. ما از این هفته فکر می کنم شرایطمان خیلی بهتر از قبل می شود.»

واژه های کلیدی: تصویر | اختلاف | استقلال | بازیکنان | هواداران | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs