آلبالو (یی) اخبار روسیه کانال آنلاین

آلبالو (یی): اخبار روسیه کانال آنلاین خیابانی کاریکاتور اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری محمدرضا شریفی‌نیا نخستین مهمان سری تازه دورهمی

مصطفی احمدی تهیه کننده سری تازه برنامه «دورهمی» می‌گوید قرار نبود سری این برنامه تلویزیونی ساخته شود و حتی مهران مدیری بر روی این عنوان تاکید کرد و به همین علت

محمدرضا شریفی‌نیا نخستین مهمان سری تازه دورهمی

محمدرضا شریفی نیا نخستین مهمان سری تازه دورهمی

عبارات مهم : برنامه

مصطفی احمدی تهیه کننده سری تازه برنامه «دورهمی» می گوید قرار نبود سری این برنامه تلویزیونی ساخته شود و حتی مهران مدیری بر روی این عنوان تاکید کرد و به همین علت سیامک انصاری و مه لقا باقری سایر پیشنهادها را پذیرفتند و به پروژه های دیگری پیوستند. او همچنین می گوید به احتمال زیاد سری تازه برنامه «دورهمی» در هفته جاری به روی آنتن خواهد رفت و نخستین مهمان آن هم محمدرضا شریفی نیا خواهد بود.

به گزارش انتخاب، مصطفی احمدی، تهیه کننده سری تازه مجموعه «دورهمی» راجع به غیبت سیامک انصاری و مه لقا باقری در سری تازه به ایسنا گفت: «به علت اینکه «دورهمی» قرار نبود ساخته شود و پیش از این هم آقای مدیری اعلام کرده بود ساخته نمی شود، دوستان هم سر کار دیگری رفتند و مشغول هستند. زن باقری در حال حاضر تئاتری را کارگردانی می کند و آقای انصاری هم با دو سه پروژه همکاری می کند، ولی سحر ولدبیگی از جمله بازیگرانی است که در کنار سروش جمشیدی در سری تازه حضور خواهند داشت.»

احمدی همچنین راجع به وقت پخش برنامه «دورهمی» توضیح داد: «احتمال ۹۹ درصد دورهمی روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ساعت ۱۱ شب به روی آنتن خواهد رفت و ولی اینکه پخش آن از چه زمانی شروع خواهد شد، هنوز قطعی نشده هست، به احتمال زیاد از هفته جاری این برنامه به روی آنتن خواهد رفت.»

این تهیه کننده راجع به عوض کردن شکل ظاهری و محتوای برنامه «دورهمی» در سری تازه توضیح داد: «در سری تازه دکور عوض کردن کرده است و از شکل منزل درآمده هست. دکور تازه تفاوت دارد که پیمان قانع طراح آن بوده هست. ماهیت «دورهمی» همچنان حفظ شده است است و محتوای آن راجع به پرسشها اجتماعی خواهد بود.»

او با اشاره به اینکه نخستین مهمان «دورهمی» محمدرضا شریفی نیا خواهد بود، یادآور شد: «این گفتگو، یک گفت وگوی مفصل است و امکان این را دارد که در دو قسمت به روی آنتن برود.»

احمدی راجع به مهمانان سری تازه «دورهمی» و اینکه آیا تغییراتی در نوع طیف مهمانان شکل خواهد گرفت؟ یادآور شد: «مهمانان سری تازه دورهمی از همه ی طیف ها خواهند بود و از بازیگران و صورت های معروف گرفته تا ورزشکاران و همچنین اشخاص سیاسی حضور خواهند داشت.»

او در پاسخ به اینکه آیا با تغییراتی که در سری تازه «دورهمی» ایجاد شده، مخاطب با آن ارتباط برقرار خواهند کرد؟ توضیح داد: «به علت شخصیت کاریزماتیک مهران مدیری و اینکه مهمترین عنصر در دورهمی هست، برنامه مخاطبان خودش را خواهد داشت. ولی به طور کلی سری تازه متفاوت تر از دوره های قبل است و در بخش نمایش و همچنین دکور تغییراتی داشته است.»

این تهیه کننده در بخش دیگری از گفتگوی خود از تدارک خاص برنامه دورهمی به مناسبت شب یلدا هم خبر داد و گفت: «به مناسبت شب یلدا خاص برنامه ای خواهیم داشت و در تدارک تهیه و پخش این خاص برنامه هستیم.»

او در بخش نهایی گفت وگوی خود با بیان اینکه ۸۰ درصد از عوامل «دورهمی» در سری تازه عوض کردن پیدا کرده هست، یادآور شد: «از صدابردار گرفته تا دکور و بعضی عوامل، همه در جهت کیفیت برنامه عوض کردن اساسی داشته اند. سبک اجرای مهران مدیری همان سبک دوره های قبل دورهمی است و کار اجرا را خواهد داشت.»

محمدرضا شریفی‌نیا نخستین مهمان سری تازه دورهمی

واژه های کلیدی: برنامه | تهیه کننده | مهران مدیری | محمدرضا شریفی نیا | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs