آلبالو (یی) اخبار روسیه کانال آنلاین

آلبالو (یی): اخبار روسیه کانال آنلاین خیابانی کاریکاتور اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی خیلی‌ها روحانی را تنها گذاشته و زخم‌زبان می‌زنند/ دوست داشتم محسن هاشمی شهردار شود ، فتاح

برخی از اعضای شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقاد داشتند که ما با دولت زاویه داشته باشیم، ولی باید این را اعلام کنم که ما راجع به دولت‌ها قضاوت نمی‌کنیم،

خیلی‌ها روحانی را تنها گذاشته و زخم‌زبان می‌زنند/ دوست داشتم محسن هاشمی شهردار شود ، فتاح

فتاح: خیلی ها روحانی را تنها گذاشته و زخم زبان می زنند/ دوست داشتم محسن هاشمی شهردار شود

عبارات مهم : ایران

برخی از اعضای شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقاد داشتند که ما با دولت زاویه داشته باشیم، ولی باید این را اعلام کنم که ما راجع به دولت ها قضاوت نمی کنیم، ولی مورد نیاز به ذکر است که کمیته امداد در کنار روحانی است و در حال حاضر نیز شرایط به گونه ای است که خیلی ها روحانی را تنها گذاشته اند و زخم زبان می زنند، ولی ما به عنوان کمیته امداد در کنار دولت هستیم، آیا که دولت ، مردم است و خیالتان در این خصوص راحت باشد.

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) از زیاد کردن ۱۴ درصدی دریافتی مددجویان از تیر ماه به بعد خبر داد.

فتاح، صبحگاه امروز (یکشنبه) با حضور در جمع خبرنگاران در حاشیه حضورش در شورای اسلامی شهر تهران، گفت : انصافا دولت آن چه را که در توان داشته، انجام داده است و همین دیروز نامه ای به امضای نوبخت و ربیعی ابلاغ شد که بر اساس آن ۱۴ درصد به دریافتی مددجویان از تیر ماه به بعد اضافه می شود.

خیلی‌ها روحانی را تنها گذاشته و زخم‌زبان می‌زنند/ دوست داشتم محسن هاشمی شهردار شود ، فتاح

به گزارش ایسنا ؛وی با اشاره به این که این خبر را جهت نخستین بار است که اعلام می کنم، خاطر نشان کرد: همچنین وام اشتغال روستایی مناطق محروم نیز اضافه شده است هست. البته جلساتی در سطح کلان نیز تشکیل شده است است و ما به آن دعوت شده است ایم ، ولی باید این را بگویم که دولت تلاش دارد تا بتواند پیگیری هر چه بیشتری به نیازمندان داشته باشد تا این تورمی که تحمیل شده است هست، حل شود.

کمیته امداد در کنار روحانی است/ خیلی ها روحانی را تنها گذاشته و زخم زبان می زنند

برخی از اعضای شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقاد داشتند که ما با دولت زاویه داشته باشیم، ولی باید این را اعلام کنم که ما راجع به دولت‌ها قضاوت نمی‌کنیم،

فتاح در ادامه با اشاره به این که حرف ما این است که شورا اسلامی شهر تهران، شهرداری و کمیته امداد امام خمینی (ره) مسئول هستند و می توانند در کنار یکدیگر موفق عمل کنند، بیان کرد: بعضی از اعضای شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقاد داشتند که ما با دولت زاویه داشته باشیم، ولی باید این را اعلام کنم که ما راجع به دولت ها قضاوت نمی کنیم، ولی مورد نیاز به ذکر است که کمیته امداد در کنار روحانی است و در حال حاضر نیز شرایط به گونه ای است که خیلی ها روحانی را تنها گذاشته اند و زخم زبان می زنند، ولی ما به عنوان کمیته امداد در کنار دولت هستیم، آیا که دولت ، مردم است و خیالتان در این خصوص راحت باشد.

دوست داشتم هاشمی شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران شود

فتاح در ادامه در پاسخ به سوالی مبنی بر این که آیا اعلام کرده اید علاقمند هستید محسن هاشمی شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران شود؟ گفت : من اعلام کردم که دوست داشتم این اتفاق بیافتد، آیا که من و هاشمی ارتباط قدیمی با یکدیگر داریم و به نظرم جامعه نیز چنین انتظاری داشت، ولی مهم نظر و رای شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران است و البته هم اعلام کردم که شهردار فعلی پایتخت کشور عزیزمان ایران یک امدادگر و ولایی است.

خیلی‌ها روحانی را تنها گذاشته و زخم‌زبان می‌زنند/ دوست داشتم محسن هاشمی شهردار شود ، فتاح

وی در مورد حضورش در شورای اسلامی شهر تهران، گفت : من تقاضا داشتم که به شورای شهر بیایم، آیا که اعتقاد دارم مسائلی در پایتخت کشور عزیزمان ایران وجود دارد که با هم افزایی دستگاه های متفاوت قابل حل است و در کنار مسئولیت های عمرانی و توسعه ای می بایست به پرسشها نرم افزاری ، اجتماعی و فرهنگی زیاد توجه شود.

35 هزار خانوار معتادان متجاهر پایتخت کشور عزیزمان ایران تحت پوشش کمیته امداد

برخی از اعضای شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقاد داشتند که ما با دولت زاویه داشته باشیم، ولی باید این را اعلام کنم که ما راجع به دولت‌ها قضاوت نمی‌کنیم،

فتاح با بیان این که شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران دچار سه عارضه معتادان متجاهر، متکدیان و کودکان کار هست، خاطر نشان کرد: ۳۵ هزار خانوار معتادان که اکثرا جهت پایتخت کشور عزیزمان ایران و البرز هستند تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارند و این در حالی است که همکاری و هم افزایی دستگاه های متفاوت می تواند اثر گذار باشد و این شرایط را باید کنترل کنیم.

وی در مورد ساماندهی صندوق های صدقات با اشاره به این که ما در سطح کلان شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ۲۱ هزار صندوق صدقات داریم که فارغ از صندوق هایی است که در داخل منزل ها، مساجد و … قرار دارد، گفت : در دو سال اخیر بعضی از این صندوق ها بازسازی و تقویت شده است اند.

خیلی‌ها روحانی را تنها گذاشته و زخم‌زبان می‌زنند/ دوست داشتم محسن هاشمی شهردار شود ، فتاح

فتاح در پاسخ به سوالی راجع به دزدی از صندوق های صدقات به وسیله معتادان، بیان کرد: این یک مصیبت و معضل است که تلاش کرده ایم این مسئله را حل کنیم که از این معضل نیز کاسته شده است هست، ولی برطرف نشده هست، و این جای پرسش است که ریشه و مساله مهم این اتفاق کجاست؟ و جالب است بدانید با یکی از مسئولان انتظامی جلسه داشتم و او می گفت که این اتفاق بد هم نیست، آیا که اگر این کار را انجام ندهند مجبور هستند به یک کار دیگر دست بزنند، ولی این یک عارضه است که باید از ریشه حل شود.

به گفته رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) از سال گذشته ۱۰ درصد از صندوقات صدقات بهسازی شده است است.

ساختمان کنونی کمیته امداد 20 سال متروکه بود و هیچکس حاضر نبود آنجا برود

وی در ادامه و در پاسخ به سوالی در مورد ساختمان اشرافی کمیته امداد امام خمینی (ره) ، گفت : منظور شما کدام ساختمان است؟ اگر منظورتان ساختمان سوهانک هست، باید بگویم که 2.5 سال است که این ساختمان تخلیه شده است است و نخستین خواهان ساختمان نیز محسن هاشمی بود آنهم زمانی که در معاونت عمران دانشگاه آزاد بود، و بعد شخصا پدر ایشان این درخواست را مطرح کردند و با من جلسه داشتند؛ ساختمان حال حاضر کمیته امداد امام خمینی (ره) ۲۰ سال متروکه بود و هیچ سازمانی به علت دود، سروصدا و صدای هواپیما حاضر نبود به آن جا برود.

کسی نمانده که در کار کمیته امداد نظارت نکرده باشد

فتاح در مورد میزان شفافیت در کمیته امداد امام خمینی (ره) نیز، خاطر نشان کرد: کسی نمانده است که در کار ما نظارت نکند، از دیوان عدالت اداری تا دیوان محاسبات، وزارت اطلاعات، مجلس شورای اسلامی ، حراست بازرسی و …. بر کار ما نظارت دارند، البته صاحب اختیار هستند و می توانند هر چیزی را که از کمیته امداد امام خمینی (ره) دیدند بگویند ولی بروید و ببینید دیگران چه می کنند و تنها یک آمار محرمانه در کمیته امداد وجود دارد و آن هم اسم و آدرس مددجویان است و همین شهرداری بارها به ما نامه نوشت که می خواهیم جهت مددجویانتان بسته غذایی ببریم، به آنها آدرس ندادیم آیا که آنها آبرو دارند و به ما اعتماد کردند.

وی در مورد ابلاغیه رییس جمهور در مورد صرفه جویی نیز یادآور شد: من وزیر نیرو بودم و مصیبت کمبود آب و برق را دیده ام، ولی ساختمان کمیته امداد امام خمینی (ره) برق خورشیدی می گیرد و یک عدد لامپ پیدا نمی کنید که کم مصرف نباشد و مخاطبان ما مددجویان هستند و من چگونه به مددجویی که ماهانه ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان می گیرد بگویم که اسراف نکن، چه اسرافی می کند؟ من خجالت می کشم و قطعا نظر دولت، صرفه جویی در سایر بخش های دیگر بوده هست، آیا که تورم چند ماهه اخیر توان خانواده های مددجویان را نیز تحت تاثیر قرار داده است و تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا این مساله برطرف شود.

واژه های کلیدی: ایران | ساختمان | شورای شهر | امام خمینی | کمیته امداد | شورای اسلامی | مجلس شورای اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs