آلبالو (یی) اخبار روسیه کانال آنلاین

آلبالو (یی): اخبار روسیه کانال آنلاین خیابانی کاریکاتور اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اجتماعی نیامدیم که شهرداری را به هم بریزیم ، تهیه لیستی از فوریت‌های شهرداری تهران

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به تهیه لیستی از اولویت‌ها و فوریت‌ها جهت شهر تهران، گفت: قطعا اولویت‌ها و فوریت‌ها با در نظر گرفتن تفاوت میان آنها به

نیامدیم که شهرداری را به هم بریزیم ، تهیه لیستی از فوریت‌های شهرداری تهران

تهیه لیستی از فوریت های شهرداری تهران/ نیامدیم که شهرداری را به هم بریزیم

عبارات مهم : ایران

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به تهیه لیستی از اولویت ها و فوریت ها جهت شهر تهران، گفت: قطعا اولویت ها و فوریت ها با در نظر گرفتن تفاوت میان آنها به صورت مجزا پیگیری و در خصوص آنها تصمیم گیری خواهد شد.

به گزارش ایسنا، محمدعلی نجفی، صبحگاه امروز (شنبه) به عنوان نخستین روز کاری خود از هنگام ورود به محل کار در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: هنوز کار رسمی من در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران شروع نشده هست، آیا که تا به این لحظه حکم مسئولیتم در مجموعه شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران به وسیله وزارت کشور ابلاغ نشده است.

نیامدیم که شهرداری را به هم بریزیم ، تهیه لیستی از فوریت‌های شهرداری تهران

وی ادامه داد: تا پیش از صدور حکم کارهای مقدماتی را در مجموعه شهرداری از جمله برگزاری جلسات با مدیران و معاونانی که به صورت مستقیم زیر نظر شهردار کار می کنند را جهت هماهنگی هر چه زیاد ادامه خواهم داد.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در پاسخ به سوالی در خصوص مشکل کار در مجموعه شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران و مقایسه آن با وقت تصدی اش در وزارت آموزش و پرورش، گفت : هر کدام از این مسئولیت ها مشکل و شیرینی خاص خود را دارد، ولی طبیعتا در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران به علت اینکه کار به صورت مستقیم با مردم هست، جهت من شیرین تر است و دستگاه بزرگی همچون شهرداری با همه شئونات زندگی شهروندان مرتبط است.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به تهیه لیستی از اولویت‌ها و فوریت‌ها جهت شهر تهران، گفت: قطعا اولویت‌ها و فوریت‌ها با در نظر گرفتن تفاوت میان آنها به

وی به تشریح اولویت های شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران اشاره کرد و افزود: تعیین اولویت کار مشکلی هست؛ آیا که همه پرسشها با یکدیگر مرتبط هستند. جهت مثال بحث آلودگی هوا با موضوعاتی همچون حمل و نقل و ترافیک در ارتباط هستند و مجموعه اولویت ها در نظر گرفته شده است هست، ولی باید اولویت ها و فوریت ها از یکدیگر تفکیک شوند، لذا لیستی از اولویت ها و فوریت ها تهیه شده است است که در خصوص آنها پیگیری و تصمیم گیری خواهد شد.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در ادامه در خصوص جابه جایی مدیران و معاونان مجموعه شهرداری نیز تصریح کرد: امروز با معاونان و مدیرانی که مستقیما زیر نظر شهردار کار می کنند جلسه دارم. در طول هفته جاری با این مدیران به صورت شخصی جلسه ای را برگزار خواهم کرد و طی این مسیر ممکن است بعضی از آنها علاقه ای جهت ادامه کار نداشته باشند و یا بالعکس من علاقه ای به کار با آنها نداشته باشم که این هفته جهت آشنایی با مدیران و معاونان تخصیص داده شده است خواهد داشت و هنوز تصمیم گیری جهت جابه جایی مدیران و معاونان سریع است.

به گزارش ایسنا، شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران بعد از آخر جلسه امروز به محل اتفاق آتش سوزی خیابان فدائیان اسلام می رود تا از نزدیک محل اتفاق را دیدار و علت را بررسی کند.

نیامدیم که شهرداری را به هم بریزیم ، تهیه لیستی از فوریت‌های شهرداری تهران

واکنش نجفی به شایعات هفته های اخیر

محمدعلی نجفی در کانال تلگرامش نیز به جلسه امروز صبح خود با معاونان و مدیران شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران اشاره کرده و نوشت: نشانه اول و مهم ما خدمت به نظام و مردم و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی است و نیامدیم که شهرداری را به هم بریزیم.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به تهیه لیستی از اولویت‌ها و فوریت‌ها جهت شهر تهران، گفت: قطعا اولویت‌ها و فوریت‌ها با در نظر گرفتن تفاوت میان آنها به

وی به شایعات هفته های اخیر هم اشاره کرده و افزوده است: شایعه کرده بودند ۱۰ گروه در حال برنامه نوشتن جهت من بودند! همچنین شایعه کرده بودند ۸۰۰ مدیر بلافاصله در شهرداری مستقر می شوند که صحت نداشت.

نجفی ادامه داده است: شایعه کرده بودند که تعداد کارمندان شهرداری را به ۱۵ هزار نفر تقلیل می دهم که آن هم صحت نداشت.

نیامدیم که شهرداری را به هم بریزیم ، تهیه لیستی از فوریت‌های شهرداری تهران

وی در جلسه با معاونان و مدیران شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران همچنین تصریح کرده است: به آقای قالیباف گفتم مگر می شود ۱۲ سال شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران بود و زحمت نکشید که از زحمات ایشان تقدیر می کنم.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران با تاکید بر اینکه خدمت افتخار شهرداری است افزوده است: شهرداری یک نهاد خدماتی است منتها اعتقاد دارم باید این خدمت با رویکرد اجتماعی باشد. ما افتخار می کنیم که شهرداری یک نهاد خدماتی است و به مردم خدمت می کند.

وی ادامه داده است: نباید بگوییم شهرداری کارش خدمت و خدمات نیست، نمایشگاه باز باران و سایر فعالیت های برنامه ریزی شده است از قبل باید ادامه پیدا کند.

نجفی تاکید کرده است: تا زمانیکه حکمم امضاء نشود به شهرداری نمی آیم؛ ولی در دفتر خود خارج از شهرداری جلسات و کارها را ادامه خواهم داد.

به گزارش ایسنا ، نجفی شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران بعد از آخر جلسه صبحگاه امروز خود با معاونان و مدیران شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در محل حریق دو انبار کالا در خیابان فداییان اسلام که صبحگاه امروز رخ داده بود حاضر شد.

وی در حاشیه دیدار از محل حریق خیابان فدائیان اسلام در جمع خبرنگاران گفت: متأسفانه به پایتخت کشور عزیزمان ایران از نظر ایمنی اشتباهات زیادی وارد هست. بر همین اساس طرح جامعی جهت ایمنی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در دست تدوین است که کارها مقدماتی آن انجام شده است ولی در مرحله عملیاتی شدن با مشکلاتی مواجه است.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران افزود: با تدوین این طرح بسیاری از موارد ایمنی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران برطرف خواهد شد.

وی در پاسخ به درخواست های آتش نشانان راجع به زیاد کردن امکانات و استقرار ایستگاه ها در مناطقی همچون ۱۹ و ۲۰ گفت: قطعا در پروژه های بعدی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران که قرار است تصویب شود سهم آتش نشانی زیاد کردن پیدا خواهد کرد.

بنابراین گزارش، در جریان دیدار شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران از محل وقوع این آتش سوزی، بعضی از پرسنل آتش نشانی راجع به انبارداری نامناسب و نگه داری غیراصولی کالاها در این انبار صحبت کردند و علت گسترش آتش را نگه داری غیراصولی وسایل عنوان کردند.

به گزارش ایسنا، محمد علی نجفی همچنین صبحگاه امروز در حاشیه جلسه شورای معاونان شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در گفت وگویی با شهرنوشت جلسه با مدیران شهری را بسیار خوب توصیف کرد و گفت: امیدواریم مدیران با همان قدرتی که کار را دنبال می کردند فعالیت خود را ادامه دهند.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد: فعالیت هایی مثل نمایشگاه عطر سیب، طرح استقبال از مهر، فعالیت های شهرداری در برگزاری پرشکوه اربعین حسینی و نمایشگاه باز باران که طی یک ماه آینده باید از سوی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران انجام شود، از مباحث فوریت داری بود که در جلسه اطراف آنها صحبت شد. در این جلسه قرار شد شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران طبق برنامه هایی که از قبل آینده نگری شده است در هر چهار مورد اقدام کند.

وی راجع به عوض کردن احتمالی معاونت های شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران ابراز کرد: عنوان جلسه راجع به عوض کردن و تحول نبود؛ بلکه عنوان جلسه حول آشنایی و ارایه فعالیت ها و برنامه بخش های متفاوت شهرداری بود.

بر اساس گزارش سایت شهرنوشت، نجفی راجع به صدور حکم شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران از سوی وزارت کشور نیز افزود: این یک فرایند قانونی است که شورا نظر خود را به وزارت کشور ارسال کرده و بعد از طی شدن فرایند قانونی، وزیر کشور حکم مربوطه را صادر می کند ولی من خبر جدیدی در این زمینه ندارم.

واژه های کلیدی: ایران | شهردار | شهرداری | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs