آلبالو (یی) اخبار روسیه کانال آنلاین

آلبالو (یی): اخبار روسیه کانال آنلاین خیابانی کاریکاتور اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اجتماعی تمدید اعتبار آرم‌های طرح ترافیک 95 تا آخر فروردین

معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران از اعتبار داشتن آرم‌های طرح‌ ترافیک سال 96 تا آخر فروردین‌ ماه 97 خبر داد. 

تمدید اعتبار آرم‌های طرح ترافیک 95 تا آخر فروردین

تمدید اعتبار آرم های طرح ترافیک 95 تا آخر فروردین

عبارات مهم : ایران

معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران از اعتبار داشتن آرم های طرح ترافیک سال 96 تا آخر فروردین ماه 97 خبر داد.

به گزارش ایسنا، محسن پورسیدآقایی با اشاره به اینکه به منظور رفاه حال شهروندان، مجوزهای طرح ترافیک 96 تا آخر فروردین ماه اعتبار دارد، گفت: از تاریخ اول اردیبهشت ماه امسال فقط مجوزهای 97 مجاز به ورود به محدوده طرح ترافیک و طرح زوج و فرد هستند.

معاون شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه سامانه عضویت مجوز ورود به محدوده ی طرح ترافیک پایتخت کشور عزیزمان ایران به نشانی http:// my.tehran.ir راه اندازی شده است است گفت: تمامی متقاضیان ورود به محدوده ی طرح ترافیک اعم از خودروی شخصی،دولتی و عمومی می توانند از تاریخ 26 اسفند ماه با مراجعه به سامانه مذکورنسبت به ثبت مشخصات فردی و ماشین اقدام کنند.

تمدید اعتبار آرم‌های طرح ترافیک 95 تا آخر فروردین

وی تصریح کرد: در این مرحله تمامی متقاضیان با ورود به سامانه نسبت به ثبت مشخصات فردی خود اقدام کرده و می توانند بعد از عضویت نسبت به دریافت نام و کد کاربری اقدام کنند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران با اعلام اینکه تاکنون بالغ بر 23 هزار متقاضی در سامانه طرح ترافیک پایتخت کشور عزیزمان ایران عضویت کرده اند اظهار داشت روزانه بالغ بر 2 هزار متقاضی جهت عضویت به سامانه مراجعه می کنند که با توجه به حجم سنگین مراجعه بعضا خطاهایی در سامانه رخ می دهد لذا تاکید می کنیم شهروندان از آخرین نسخه های مرورگرهای mozillafirefox ، googlechrom استفاده کرده و نسبت به ثبت اطلاعات ماشین و شخصات فردی با دقت اقدام کنند.

معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران از اعتبار داشتن آرم‌های طرح‌ ترافیک سال 96 تا آخر فروردین‌ ماه 97 خبر داد. 

وی با تاکید بر اینکه آرم طرح ترافیک سال 96 تنها تا آخر فروردین ماه اعتبار دارد و بعد از آن طرح های97 مجاز به ورود به محدوده طرح ترافیک هستند گفت:با توجه به اینکه فروش سالیانه طرح ترافیک افراد حقیقی در طرح تازه از بین بردن شده است و تمامی متقاضیان میبایست بصورت روزانه نسبت به خرید ارم طرح ترافیک جهت تردد در محدوده ی مرکزی شهر اقدام کنند، پیشنهاد میکنیم شهروندان در این ایام تعطیلات که تراکم فعالیت با اینترنت کم بوده، با صبوری و در مناسب ترین وقت نسبت به عضویت مشخصات خود و ماشین اقدام کنند.

پورسیدآقایی در ادامه با اشاره به تغییرات ایجاد شده است در سامانه عضویت طرح ترافیک 97 گفت: در این سامانه ثبت اطلاعات مربوط به محل سکونت منحصراً جهت ساکنین محدوده طرح ترافیک فعال هست. که بعد از ان باید مدارک محل سکونت خود را جهت تایید نهایی به دفاتر خدمات الکترونیک ارایه دهند.

بر اساس گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، پور سید آقایی تصریح کرد: امسال جهت نخستین بار تسهیلاتی جهت ساکنان محدوده طرح ترافیک دیده شده است است که این شهروندان می توانند یک خروج آزاد قبل از ساعت ۸:۳۰ صبح و یک ورود آزاد در ساعت ۱۷ به این محدوده داشته باشند.

تمدید اعتبار آرم‌های طرح ترافیک 95 تا آخر فروردین

واژه های کلیدی: ایران | اعتبار | ترافیک | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs